Kontakt os

Skal vi løse en opgave for dig?

Webudvikling
SEO og SEM
Backend design

Tomas
Møller

Direktør og partner
+45 20 73 81 05 tomas@bazuka.dk

SoMe-strategi
Kampagneudvikling
Projektstyring

Katrine
Worm Saust

Partner
+45 26 82 93 96 katrine@bazuka.dk

Marketing strategi
Idé- og konceptudvikling
Forretningsudvikling

Flemming
Therkelsen

Partner
+45 22 46 41 09 flemming@bazuka.dk

Design
Identitet
Inliners

Søren
N. Ryborg

Grafisk jedi
+45 42 36 75 85 soren@bazuka.dk

Copywriting/PR
Compliance
GDPR-ansvarlig

Susanne
Alm

Copywriter og jurist
+45 42 90 11 25 susanne@bazuka.dk

Webudvikling
PHP – Laravel
Javascript og jQuery

Thor
Nissen

Backend-udvikler
+45 26 23 35 59 thor@bazuka.dk

Frontend-udvikling
Webdesign
HTML & CSS

Rasmus
Bihl Larsen

Frontend-udvikler
+45 26 79 44 63 rasmus@bazuka.dk

Koordination
Strategi
SCRUM

Pi
Levin

Projektkoordinator
+45 31 14 25 76 pi@bazuka.dk

Ønsker du vores bud på at løse en opgave for dig?

Eller er du blevet nysgerrig og vil høre mere om, hvordan vi kan hjælpe dig?

Skriv til os, så kontakter vi dig.

Kontakt os

  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.
Ved at udfylde ovenstående giver jeg Bazuka samtykke til at opbevare og behandle disse oplysninger.

Vi tilbyder

Hjemmesider

SEO og SEM

Google Ads

Nyhedsbreve

Onlinebannere

Grafisk design

Logodesign

Brochurer

Diverse tryksager

Annoncer

Emballage

Messemateriale

Sociale medier

Kampagneudvikling

Reklamefilm

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Nyhedsbrev