Skal vi løse en opgave for dig?

Ønsker du vores bud på at løse en opgave for dig?

Eller er du blevet nysgerrig og vil høre mere om, hvordan vi kan hjælpe dig?

Skriv til os, så kontakter vi dig.

Kontakt os

  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.
Ved at udfylde ovenstående giver jeg Bazuka samtykke til at opbevare og behandle disse oplysninger.

Tomas Møller

Medejer / teknisk direktør

Webudvikling
SEO og SEM
Backend design

+45 20 73 81 05 tomas@bazuka.dk

Katrine Worm

Medejer / chefdesigner

SoMe-strategi
Kampagneudvikling
Projektstyring

+45 26 82 93 96 katrine@bazuka.dk

Flemming Therkelsen

Medejer / kreativ direktør

Marketing strategi
Idé- og konceptudvikling
Forretningsudvikling

+45 22 46 41 09 flemming@bazuka.dk

16L

kaffe drukket
hver uge

Vi elsker kaffe!

“Uden mad og drikke, duer helten ikke”.

Desværre er vi ikke helte, men passionerede nørder og idémagere, så vi må også gribe fat i kaffekanden for at give dig de bedste løsninger på dine problemer!

Søren N. Ryborg

Grafisk jedi

Webdesign
Frontend design
HTML & CSS

+45 42 36 75 85 soren@bazuka.dk

Steen Hansen

Grafisk designer / AD’er

Webdesign
Online marketing
Idé- og konceptudvikling

+45 42 90 50 66 steen@bazuka.dk

Google

Adwords
certificerede

Google Adwords certificeret partner

Lad os sammen skabe resultater for dig med Google Adwords.
Hos os er du i trygge hænder – vi kan hjælpe dig med opsætning, løbende optimering og forbedring af dine kampagner

Se Google Ads muligheder og priser her

Susanne Alm

Copywriter / jurist

Copywriting/PR
Compliance
GDPR-ansvarlig

+45 42 90 11 25 susanne@bazuka.dk

Thor Nissen

Backend-udvikler

Webudvikling
PHP – Laravel
Javascript og jQuery

+45 26 23 35 59 thor@bazuka.dk

Søren Jespersen

Digital marketingsmedarbejder

SEO
SEM
Analyse

+45 42 36 05 18 sj@bazuka.dk

Rasmus Bihl Larsen

Frontend-udvikler
3Frontend-udvikling Webdesign HTML & CSS
rasmus@bazuka.dk

Bazukas medarbejdere

Klik på en af medarbejderne til venstre for at læse mere om ham/hende.

Vi tilbyder

Hjemmesider

SEO og SEM

Google Ads

Nyhedsbreve

Onlinebannere

Grafisk design

Logodesign

Brochurer

Diverse tryksager

Annoncer

Emballage

Messemateriale

Sociale medier

Kampagneudvikling

Reklamefilm

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Nyhedsbrev